Megoldott

Telefonfülke doboza - 0612802391

Kispesten a Hunyadi téren (0612802391), a telefonfülke dobozát szétverték. Kérem, javítsák! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, XIX. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítva!
  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!

    Köszönjük, hogy jelezte a telefonfülke rongálását. A telefonfülkéket karbantartó vállalkozónk részére kiadtuk a mechanikai balesetveszély elhárítását.

    üdvözlettel

    Nagy Gáborné
    Ma...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis, nem működő telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beteg fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Kiss János altábornagy utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére