Megoldásra vár

Gyalogos zöld jelzése nem működik

A Kálmán Imre utca déli járdáján nyugati irányban haladva a Hold utcán való átkeléskor olyan gyalogos lámpával találkoznak, amelyiknek a zöld jelzése nem világít...csak feketén.
Kérem szíves javítását.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Hold u. 16

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük az V. Kálmán Imre utca - Hold utca csomópontban észlelt, hibás gyalogos jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kerékpáros jelzések lekopva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kossuth Lajos tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: Budapest Közút
    Bárczy István utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére