Megoldott

Eltömődött csatornaösszefolyók

FRISSÍTÉS 2022.07.03.
A bejelentő kommentje:
"Nem tisztították azóta sem"

------------------------------

Kérem, takarítsák ki a képen látható, eldugult csatorna-összefolyókat!
A templommal szemben, illetve a templom és a Szentendrei út 225 (Opel szervíz) rácsok vannak eldugulva.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, 11 15

Hozzászólások

  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban!
  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársunk kitisztította a megadott
    helyszínen található víznyelőket.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    -------- Továbbított üze
    ...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem, takarítsák ki a képen látható, eldugult csatorna-összefolyókat! A templommal szemben, illetve a templom és a Szentendrei út 225 (Opel szervíz) rácsok vannak eldugulva."-ról "FRISSÍTÉS 2022.07.03. A bejelentő kommentje: "Nem tisztították azóta sem" ------------------------------ Kérem, takarítsák ki a képe...

  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem tisztították azóta sem, kérem, állítsátok vissza "Megoldásra vár" állapotúra.
  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    Most jártam arra, még nem tisztította ki.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársunk kitisztította a megadott
    helyszínen található víznyelőket.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    -------- Továbbított üze
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Sweidan Omar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eltömődött

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nagyon megsüllyedt víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Barátpatak utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére