Válaszra vár

Kidobott szőnyeg

Anonim Járókelő

Kérjük szállítsák el az illegálisan elhelyezett szőnyeget!
Köszönjük!
Pap Károly és a Róber Károly krt. kereszteződésében található.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Pap Károly u. 2

Hozzászólások

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére