Megoldott

Szilánkok a Margitszigeten

A Margitsziget déli csücske szinte szőnyeg szerűen van üvegszilánkokkal beborítva. Az egész Margit híd alatti terület, nem csak ami a képeken látszik. Nem túl sok része van a városnak sajnos ahol ennyire közel lehet kerülni a Dunához, jó lenne ha mind ezt baleset veszélye nélkül lehetne megtenni.

Probléma helyszíne
Budapest Budapest Főváros, Budapest Főváros

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Hivatkozással a Duna mellett és Margitsziget déli végében a kőszórásnál található szeméttel és üvegszilánkkal kapcsolatos korábbi bejelentésére, a következőkről tájékozta
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Már nincs ott szemét.
  • Koller Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Pár hete jártam arra, akkor nekem úgy tűnt, hogy talán kevesebb a szilánk, de nem tűnt el teljesen. Ez is egy olyan rész amit ha hetente menetrend szerint nem takarítanak, újra termelődik a probléma.
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Ott van még a szemét?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő.hu
    csapata részére

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Szilánkok a Margitszigeten tárgyú megkereséssel kapcsolatban a következő tájékoztatást adjuk:

    Az érintett terület a Duna folyam, tulajdonosa a Mag...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-44344/2016-os érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Koller Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szemetes rámpa alatti rész

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Karolina út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szemetes terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Alkotás utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Választási plakátok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kelemen László utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére