Válaszra vár

Kitaposott ösvény

Kedves csapat!
Az Alsó és Felső svábhegyi utat egy lépcső köti össze. Mellette lehetőség lenne kialakítani egy járdát is, ahol babakocsival kerékpárral könnyebb lenne közlekedni. A lépcső mellett most is van egy teljesen kitaposott ösvény, ezt egy kicsit szelesítve és szilárd burkolattal ellátva könnyebb lenne a közlekedés. Szeretném kérni az illetekeseket, hogy fontolják meg a járda kialakítását.
Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Alsó Svábhegyi út 23c

Hozzászólások

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ra.

  • Varga Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Mai állapot.
  • Varga Dóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lezárt lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ván Bálint
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Nagyenyed utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    szétporladó aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rácz András
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Zirzen Janka utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére