Megoldott

Magára hagyott autó a Bogdánfy utcában

FRISSÍTÉS 2022.06.24.

Újbuda Parkolás üzemeltető válasza:
"Illetékesség hiányában továbbítom az email-t a Közterület-felügyelet felé."

---

Egy magára hagyott autó gyűjti a parkolási büntetéseket a Bogdánfy utcában már egy ideje.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bogdánfy u. 8b

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérjük lezárni.
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor magyarul a felszólítás hatott, az autó eltűnt, az ügy megoldódott.
  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A kocsit kerestük, de eltűnt, pedig vittük volna....
  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon kedvesek vagytok, hogy előzékenyen átkülditek nekünk az "intézkedés jogát". :-)
    Magunktól is megtesszük ami rajtunk múlik.
    Már 23-án nyilvántartásba vettük.

    Tisztelettel:
    Újbuda Közterület-felügyelet
  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Egy magára hagyott autó gyűjti a parkolási büntetéseket a Bogdánfy utcában már egy ideje."-ról "FRISSÍTÉS 2022.06.24. Újbuda Parkolás üzemeltető válasza: "Illetékesség hiányában továbbítom az email-t a Közterület-felügyelet felé." --- Egy magára hagyott autó gyűjti a parkolási büntetéseket a Bogdánfy utcában már ...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Illetékesség hiányában továbbítom az email-t a Közterület-felügyelet felé.

    Üdvözlettel:
    Szarka Szilvia
    asszisztens

    Újbuda Parkolásüzemeltető Nonprofit Kft.
    1112 - Budapest,
    ...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Újbuda Parkolásüzemeltető Nonprofit Kft.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Mivel fizetős övezetben parkol parkolójegy vagy mobiljegy nélkül - a kiszabott parkolási pótdíj jogos lehet.
    Ebben illetékes egyedül az Újbuda Parkolás üzemeltető.

    Ellenben lerakó helyként is szereti...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Elhagyott Opelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Egyetemváros - A38 (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    2001-es kék CHRYSLER a Pannonhalmi úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Pannonhalmi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére