Megoldásra vár

hosszú várakozás a zebránál

Anonim Járókelő

Az alábbi zebrapárnál, kb. a Róbert Károly körút 70-nél már eleve 1-nél is kínszenvedés átjutni, kettőről nem is beszélve.
Gombos lámpája van az embernek gyalogosként, a gomb megnyomása után meg még hosszú percekig van piros. Ha két zebrán kell átmenni, akkor simán beletelik 5-6 perc is, mire szabályosan átjutni. Ez egyszerűen siralmas, főleg városi környezetben. Itt pedig azért van lakóház mindkét oldalon. Arról nem is beszélyve, hogy nem igazán tesz jót a szabálykövető magatartásnak.
Miért van az, hogy néhol sikerül értelmes várakozási időt adni a gomb megnyomása után, máshol meg ilyen pocsék a lámpa beállítása? Még azt sem lehet mondani, hogy a körút zöldhullámába nem akarnak belenyúlni a gyalogos miatt. Mert amíg itt várunk, addig mindkét irányban lévő nagyobb csomópontok belátható lámpái legalább 1x, de inkább 2x váltanak pirosra és nem jön autó (lásd csatolt fotó).

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Róbert Károly körút 70

Hozzászólások

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Végre valami. Az én bejelentésemre anno nem is válaszoltak.
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/66780/magyar-szinkron
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A XIII., Róbert K. krt. – Csata u. jelzőlámpás csomóponttal kapcsolatos észrevételét megvizsgáltuk. A kereszteződés a Róbert Károly körúti hangolt rendszer (jármű és villamos) rész
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére