Megoldatlan

Gaz

FRISSÍTÉS 2022.06.28. BKM FŐKERT válasza:
Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz.
----------------------------------

A XVII. kerület Liget sor 1-3 előtt a felújítás, átépítés óta nem történt karbantartás, a terület el van gazosodva.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Liget sor 2

Hozzászólások

  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem sokkal szebb magasan. Nálunk levágták a "gazt" most így nézünk ki. Porzik minden, minden kiégett.
  • B. Anna lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt XVII. kerületi Önkormányzat,

    Köszönöm a visszajelzést. A válaszuk egy jelenleg általánosságban alkalmazott kitérő válasz, hogy ne kelljen a közterületeket karbantartani. A gaz nem méhlegelő,
    ...
  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Ökológiai szempontból kifejezetten előnyös a magasan hagyott és sokszínű növényzet.
    A jelenlegi hőségben nagyon fontos, hogy a talaj árnyékolása minél jobb legyen, így sokkal töb
    ...
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés leírását "A XVII. kerület Liget sor 1-3 előtt a felújítás, átépítés óta nem történt karbantartás, a terület el van gazosodva."-ról "FRISSÍTÉS 2022.06.28. BKM FŐKERT válasza: Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, fo...

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ping-pong

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Ferihegyi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Faágak belógnak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Rákóczi Ferenc utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére