Megoldatlan

Rozsdás oszlopok

Tisztelt BKK!

Miért a reklámpénzből nem lehet befesteni undorító rozsdás oszlopokat a Lehel téren? Biztos vagyok, hogy nem ingyenes fent van. A tér nem a külvárosban van. Ez igazi csomópont, itt van piac, metróállomás, szép felújított templom, Westend és pont az “üdvözöljük a 13 kerületben” tábla mellett ilyen csúnya oszlopok állnak.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Lehel tér M (kelet)

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/00026800-01/2022
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00104012

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük az észrevételét, amellyel kapcsolatban a BKV Zrt. hivatalos állásfoglalásában arró...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Kapas Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rongált, koszos elektromos szekrények

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Jászai Mari tér (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Rozsdás oszlopok

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Dózsa György út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Oszlopmerevítő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére