Megoldott

Lódarázs fészek egy játszótéri fában

Anonim Járókelő

A XI. Kerület Gellért-hegyen található csúszdás játszótér egyik gesztenyefájában lódarazsak laknak, pont a pihenő padok fölött. Ezek az állatok nagyon veszélyesek tudnak lenni, különösen nyáron, gyerekek közelében. Kérem, hogy azonnal intézkedjenek! Köszönettel,

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Verejték u.

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés helyét "F3M2+X3 Budapest, Magyarország (47.48499602, 19.05018392, 16)"-ról "Budapest, Verejték u., 1118 Magyarország (47.48503468, 19.04909573, 17)"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Hálásan köszönöm a gyors intézkedést minden “anyuka nevében” is!:)
  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink eltávolították a darázsfészket.

    Tisztelettel: BKM FŐKERT Kertészeti Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/104011/lodarazs-feszek-egy-jatszoteri-faban
  • B. Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • B. Anna megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bálvány fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Andor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Pusztuló növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gajdov Géza
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Szerémi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére