Megoldásra vár

Megdőlt kanyarodást segítő tükör

A Murányi és a Dembinszky utca sarkán a kikanyarodást segítő tükör oszlopa megdőlt, ezért már nem látszik benne a közeledő forgalom. Szeretném kérni a javítást, hogy újra betöltse a célját. Ezen kívül érdemes lenne a rátolatás, ráparkolást meggátolni, akár egy növény ládával, akár egy kerékpártárolásra is használható U-támasszal.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dembinszky u. 40

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A KRESZ tükör helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalo
    ...
  • B. Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Barna Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kidöntött tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Akácfa utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Hernád utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kitört tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Jósika utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére