Megoldott

Balesetveszélyes elmű fedél

ELMŰ aknafedél csere történt. A fedlapot egy hónapja úgy hagyták hátra, hogy az abból kiálló fogantyúk balesetet okozhatnak!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Budai Nagy Antal u. 3

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Yakṣa Rūpa Prabho hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentést követően megtörtént az aszfaltozása a felületnek! Sajnos a lezárást két napja fenntartják! Érthetetlen.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • B. Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • B. Anna megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "E.ON"-ra.

  • Yakṣa Rūpa Prabho bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    ledöntött poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazos közterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére