Megoldott

FKF kuka

Tisztelt járókelők már többször is látta hogy olyan szinten le rúgják a szemetes illetve tönkre teszik a közvágóhíd busz megállóban lévő szemetes kukát legyenek szívesek ki cserélni és vissza tenni a helyére

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út 60

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Társaságunk a Közszolgáltatási Szerződése alapján, az abban meghatározott gyakoriság szerint gondoskodik többek között a hulladékgyűjtő edények ürítéséről.
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Állandó szemét a Vágóhíd utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Vágóhíd utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Mester utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére