Megoldott

Rendszeresen elduguló esővíz kanális.

Budapest, XIV. Ker Hungária körúton ( a szokásos csatorna az illetékeseknek tudniuk kell ( ene ) minden 2. Hónapban eldugúl ) a 21. Szám előtt ( Tábornok utcai kereszteződés után ) ISMÉT el van dugúlva a kanális. Nagy kérés lenne a rendszeres karbantartások közé bevenni?
Kérem a tisztítást.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, 21

Hozzászólások

  • Rózsa Ábel lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársunk kitisztította a megadott
    helyszínen található víznyelőt.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    -------- Továbbított üzene
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársunk kitisztította a megadott
    helyszínen található víznyelőt.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    -------- Továbbított üzene
    ...
  • B. Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Besüllyedt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Csattogó, zajos csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Zászlós utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére