Megoldásra vár

Elektromos doboz

FRISSÍTÉS 2022.06.24.

Bejelentő hozzászólása:
"Ma lebetonozták :-(, pedig az E-ON-nal is beszéltem és megígérték, hogy áthelyezik a betonozás előtt .
Nagyon bízom abban, hogy együtt tovább tudjuk vinni az ügyet. Ez így nagyon rosszul néz ki és nagyon belóg a garázsbejáróba... Köszönöm a segítségeteket!"

---

Az E-on "idegen károkozás helyreállítása" címen kicserélte a házunk előtt lévő elektromos dobozt. Úgy sikerült visszatenniük, hogy jobban belelóg a garázsbejáróba, mint eddig és ferde is, ami elég rosszul néz ki. A környezete sincs visszaépítve, le van kerítve. Remélem, sikerül majd balra áthelyezni úgy, hogy ne lógjon bele a garázsbejáróba, ne legyen ferde és vissza is betonozzák körülötte.
Köszönöm a segítséget!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Csillagszem u. 18

Hozzászólások

  • Oláh Viktória hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok,
    OK, írtam az EON-nak is, várom válaszukat. Majd megírom, hogy áll az ügy. Üdv, Viki
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Viktória!
    Az ELMŰ Hálózati Kft. július 8-án arról tájékoztatott minket, hogy a bejelentőt (gondolom téged) külön levélben tájékoztatott az üggyel kapcsolatban. A mai fotód alapján látjuk, hogy mé...
  • Oláh Viktória hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok,
    Az elektromos doboz még mindig ugyanúgy áll, ferde és belóg a garázsbejáróba. És ami aggasztó, hogy az elektromos doboz mögötti területre már "nem jutott" beton, így esőzéskor áll mellette...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Bejelentőt külön levélben tájékoztattuk az elosztószekrénnyel kapcsolatban.

    [eon_e_mail_alairas_840x57px_01 (002)]

    Üdvözlettel

    Gazdácskó Károly
    Területfelelős
    Áramhálózati Üzem Buda
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Az E-on "idegen károkozás helyreállítása" címen kicserélte a házunk előtt lévő elektromos dobozt. Úgy sikerült visszatenniük, hogy jobban belelóg a garázsbejáróba, mint eddig és ferde is, ami elég rosszul néz ki. A környezete sincs visszaépítve, le van kerítve. Remélem, sikerül majd balra áthelyezni úgy, hogy ne lógjon be...

  • Oláh Viktória hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma lebetonozták :-(, pedig az E-ON-nal is beszéltem és megígérték, hogy áthelyezik a betonozás előtt .
    Nagyon bízom abban, hogy együtt tovább tudjuk vinni az ügyet. Ez így nagyon rosszul néz ki és na...
  • B. Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • B. Anna megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "E.ON"-ra.

  • Oláh Viktória bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére