Megoldásra vár

Áll a víz a kerékpársávon

Az újonnan felújított Róna utcán a frissen átadott útburkolat oly módon lejt, hogy a kialakított kerékpársávon, a Thököly úti saroknál az esővíz összegyűlik. Ebből kifolyólag a kerékpársáv ilyenkor biztonságosan nem használható.
Víznyelő az adott helyszínen nincsen.

Kérem a probléma megszüntetése érdekében intézkedni szíveskedjenek.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Róna u. 154

Hozzászólások

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfélszolgálat!

    A Budapest Közút Zrt-nek 2022.06.21-én küldött e-mail levelét a - JAROKELO-BUDAPEST-00103977 - "Áll a víz a kerékpársávon" tárggyal megkaptuk.

    A levelükre válaszolva, - a B
    ...
  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rózsa Ábel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Felszedett burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Neumann János utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    9 éves

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Törökbálinti út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kilógó fedlap

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Budapest, Szent Gellért tér - Műegyetem M (Sz.híd (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére