Válaszra vár

Kidobott akvárium

A Peterdy utca 33. előtt ki van dobva egy akvárium.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Peterdy u. 33

Hozzászólások

  • VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!
    Tájékoztatjuk, hogy Képviselő-testület feladat- és hatáskörében meghozott igazgatási szünet elrendeléséről szóló 6/2022. (I.19.) határozata alapján az Erzsébetvárosi Polgármesteri...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Fél ágy

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sok szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemétdomb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére