Megoldott

Sérült padok

Kérem a Csepeli Városgazda értesítését a padok javítása céljából.
Ülőfelület, ill. háttámla hiányzik.
Csepel, Szent István út 4 szám mögött a játszótéren.
Köszönöm szépen.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Szent István út 4

Hozzászólások

  • R eni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi Városgazda. Klassz:)))
  • XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/3197/1/2022/V3

    Tájékoztatjuk, hogy Közterületi-műszaki Csoportunk a bej
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt."-ra.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úttestre belógó bozótos terület.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beláthatatlan gyalogátkelőhely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Doktor Koncz János tér (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére