Megoldásra vár

Foglalja a helyet

Suzuki swift ..... rendszámú autó
Ca 2 éve nem mozdult el a helyéről.
Bp 1191 Széchenyi utca 10.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Széchenyi u. 10

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Admin!

    A jarokelo.hu oldalról a rendeszet@hivatal.kispest.hu címre 2022. június 20-án érkezett 103939. számú bejelentésre az alábbi tájékoztatást adjuk meg:

    A Kispesti Rendészeti Központ mu
    ...
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "Suzuki swift xxx rendszámú autó Ca 2 éve nem mozdult el a helyéről. Bp 1191 Széchenyi utca 10."-ról "Suzuki swift ..... rendszámú autó Ca 2 éve nem mozdult el a helyéről. Bp 1191 Széchenyi utca 10."-ra.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "Suzuki swift HGM -412 rendszámú autó Ca 2 éve nem mozdult el a helyéről. Bp 1191 Széchenyi utca 10."-ról "Suzuki swift xxx rendszámú autó Ca 2 éve nem mozdult el a helyéről. Bp 1191 Széchenyi utca 10."-ra.

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiégett autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Zrínyi utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Régóta elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Batthyány utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére