Megoldásra vár

Opel corsa elhagyva

Egy azonosítatlan jármű áll a Xx. Zamárdi u. 2.előtt

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Téglagyár tér 10

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésében foglalt területet, illetve a gépjárművet Budapest Főváros XX. kerület Pesterzsébeti Polgármesteri Hivatal Rendvédelmi Osztályán szolgálatot teljesítő közterület-f
    ...
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez inkább egy F Astra
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Rendvédelmi Osztály

  • Bodnár Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Nissan Vanette Pesterzsébet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Rendvédelmi Osztály
    Vágóhíd utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Suzuki Swift

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Rendvédelmi Osztály
    Klapka utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XX. kerület Rendvédelmi Osztály
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére