Megoldott

Napok óta itt van a járdán ez a nagymennyiségű szemét

Anonim Járókelő

Legalább 3 napja itt van kint a járdán ez a mennyiségű szemét (bútorlap talán?). Akadályozza a közlekedést a járdán, ezért kérem, vigyék el! Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Hegedűs Gyula u. 4

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az illegálisan kihelyezett hulladékot munkatársaink elszállították.
    Tájékoztatjuk továbbá, hogy aki települési hulladékot a közterületen
    ...
  • K. Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezeket a spontán szemétlerakatok városszerte láthatatlan alakok okozzák? Vagy esetleg történt már egyszer lakossági bejelentés alapján tettenérés? Vagy a szokásos senki nem lát soha semmit....
  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kicsordulo kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Tüzér utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    sok a szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Margit-sziget (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére