Megoldott

Összefirkált információs tábla

Anonim Járókelő

A Kelemen László utcai villamosmegállóban az információs táblát összefirkálták.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kelemen László utca

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0026311-001/2022
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00103917

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK Zrt. szakterülete köszöni megkeresését. Tájékoztatja, hogy munkatársaik letisztították az ös...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Megrongált utasváró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Budapest, Akadémia (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Nagyhíd (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megoldatlan

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kelemen László utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére