Megoldott

Kiürítetlen köztéri szemetesek.

Az Ilosvai Selymes tér parkos területén több kihelyezett köztéri szemetes is megtelt, körülötte is felhalmozódott szemét található.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Ilosvai Selymes tér 18

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink az Ilosvai Selymes tér takarítását és a hulladékgyűjtők ürítését elvégezték.
    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak l
    ...
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    A 103914. számú bejelentéssel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk.

    A rendelkezésünkre álló térinformatikai adatok alapján az Ilosvai Selymes
    tér jelzett területe (hrsz.
    ...
  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!Köszönjük, hogy felkereste ügyfélszolgálatunkat!A Zuglói Zrt.-hez elektronikus úton érkezett megkeresésére hivatkozással
    tájékoztatjuk, hogy k
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Bálint Katalin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére