Megoldott

Elromlott öntözők

Tisztelt Főkert! A Bartók Béla út 80–82-vel szemben, a Feneketlen-tónál több szórófej is elromlott. A 0001209KK azonosítójú a járdára spriccel, másik kettő pedig szökőkútként áztatja el a sétányt és a futókört. Kérem, javítsák meg őket, és az utóbbi két szórófejet töltsék fel a BP Fatárba is a könnyebb beazonosítás érdekében!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Feneketlen-tavi Park

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az öntözőfejek javítását munkatársaink elvégezték.
    Tisztelettel: BKM FŐKERT Kertészeti Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/103898/elromlott-ontozok
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bálvány fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Andor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Pusztuló növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gajdov Géza
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Szerémi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére