Válaszra vár

Rossz állapotú csatornafedő

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.07.01.:

Budapest Közút Zrt./ Útfenntartási Főosztály: "A III. kerület Margitliget utca nem tartozik Társaságunk által üzemeltetett hálózatba, ezért a bejelentésben
szereplő hiba javítása nem illetékességünk."

----
Rossz állapotú csatornafedő, Budapest, III. ker. Békásmegyer, Margitliget u.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Margitliget u. 108

Hozzászólások

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés leírását "Rossz állapotú csatornafedő, Budapest, III. ker. Békásmegyer, Margitliget u."-ról "FRISSÍTÉS 2022.07.01.: Budapest Közút Zrt./ Útfenntartási Főosztály: "A III. kerület Margitliget utca nem tartozik Társaságunk által üzemeltetett hálózatba, ezért a bejelentésben szereplő hiba javítása nem illetékességünk." ---- R...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    A bejelentésben szereplő közmű fedlap nem tartozik társaságunk üzemeltetésébe.

    [eon_e_mail_alairas_840x57px_01 (002)]

    Üdvözlettel

    Gazdácskó Károly
    Területfelelős
    Áramhálózati Üzem Bu
    ...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Akadálymentesítés"-ról "Közművek"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "E.ON"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt járda / fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Jós utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nem működik a lámpa és pókhálós

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Beszakadt közműfedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére