Megoldásra vár

kőpadok takarítása

Anonim Járókelő

A Gellérthegyen a kőpadok több helyen földdel vannak beborítva, nem lehet rájuk ülni, ezért kérjük a föld eltávolítását és a kőpadok tisztítását.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szabó Dezső stny.

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink hamarosan elvégzik a kőpadok takarítását, addig kérjük szíves türelmét.
    Tisztelettel: BKM FŐKERT Kertészeti Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/103840/kopadok-takaritasa
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    belepik a levelek a kőpadot (ez is lehet a tárgy)
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bálvány fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Andor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Pusztuló növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gajdov Géza
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Szerémi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére