Megoldott

Töredezett

Töredezett a telekomos fedlap a sarkon.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Nagy Lajos király útja 158

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Beszakadó akna fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Xantus utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    balesetveszélyes járda (lyukas)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Bosnyák utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Lyukas fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Dózsa György út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére