Válaszra vár

Kopott fedél a buszmegállóban

Kopott az EMKTV feliratú fedlap a buszmegállóban.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Róbert Károly körút 26

Hozzászólások

  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy az DIGI Kft. ügyfélszolgálatához fordult. "Új bejelentés - JAROKELO-BUDAPEST-00103828" tárgyú elektronikus levele megérkezett hozzánk, melyet [4094110] azonosítószám...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fedél kiáll a járdából

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Kárpát utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére