Megoldott

Kátyú az úton

3db kátyú található az út szakaszon amik elég mélyek.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Laky Adolf u. 11

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • B-F. Tamara lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

    Városüzemeltetési Osztály

    Cím: 1145 Budapest, Pétervárad u. 11-17.

    Web: www.zugloizrt.hu
  • Ügykezelő Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Potlás
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelyen/amelyeken a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük a
    ...
  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére