Megoldásra vár

Hónapok óta elhagyott autó

Gyanús jármű a Mátyás utcában.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Mátyás u. 5a

Hozzászólások

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ferencvárosban viszik rendszámmal együtt is.
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Közterület-felügyeleti Irodánk részére továbbított megkeresésére válaszolva mellékelten megküldöm XX/2657-3/2022 ügyszámú levelünket.

    Tisztelettel
    Szökrény Judit
    ügyintéző

    Budapes
    ...
  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Mivel rendszámos, nem tudom mennyire lesz "határozott" a fellépés az üzembentartóval szemben...
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Vótmá, 2 hét múlva lehet vele szemben intézkedni
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet

  • Horváth Marcell bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott, osszetort toyota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Epreserdő utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Mégane

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Telepy utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V. Áron
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Gubacsi út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére