Megoldott

Kidobták

Ez a matrac várja a sorsát a Völgy utca 33. előtt

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Völgy u. 33

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • JKV Zrt. hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték. Megoldott
  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő, Iktatószám: 1/3086/1/2022/V4

    Tájékoztatjuk, hogy Hulladékkezelési Csoportunk ellenőrizte a bejelentésben
    ...
  • JKV Zrt. hozzászólt a bejelentéshez.

    De a mosolygós jel miért tűnik el?
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • JKV Zrt. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére