Válaszra vár

Ezt is ottfelejtették

Kampányplakát várja az eltávolítását az Újszász/Ballada u. sarkán. Kérem az ISZOMM értesítését. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Ballada utca

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ra.

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Hozzá se nyúltak azóta. Próbálkozzunk meg a BDK-val, de a korábbi tapasztalatok alapján nem számítok sok jóra. https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/101179/kampanyplakat
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: ISZOMM

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Madártetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: ATEV Fehérjefeldolgozó Zrt.
    Újszász utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    7
    Válaszra vár
    7

    Macskatetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: ATEV Fehérjefeldolgozó Zrt.
    Újszász utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    macska tetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Egyenes utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére