Megoldott

Szemetes kosár ürítés, megfelelő pozícióba helyezés

A szemetes kosarat nem lehet kiborítani, mivel túl közel van a kerítéshez. Gondolom ezért a szemetesek meg sem próbálják kiüríteni, pedig van zsák benne. Talán nem ártana 90 fokkal elfordítani a kukát, vagy arrébb tenni a kerítéstől. Lehet hogy csak az én szememet szúrja a körülötte lévő hulladék, az iskola vezetését nem?!

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Árendás köz 8

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az Illetékes válasza alapján.
  • XV. kerület Újpalota Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Városgazdálkodási Főosztály
    Budapest Főváros XV. kerületi Polgármesteri Hivatal
    H-1153 BUDAPEST, Bocskai utca 1-3.
    E-mail: varosgazdalkodas@bpxv.hu
    Telefon: +36 1 305 3193
    [cid:image004.jpg@01D89CF2.7...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Garami Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Behorpadt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Budapest Sárfű utca 3. földszint (XV. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidobott ajtó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S. Edit
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Páskomliget utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére