Megoldott

Értelmetlen lezárás

A felüljáró melleti szervízúton most semmilyen munkavégzés nem folyik, gondolom éjjel sem lesz, minek kellett lezárni? Semmi jelzés, hogy merre lehet kerülni, az autók a járdán kerülnek.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1038)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A Budapest III., Szentendrei úton a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Már elkezdték az aszfalt felmarását, így már van értelme a lezárásnak, csak szerintem sokkal korábban akadályozták vele a forgalmat, mint kellett volna.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Hévízi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nem jelez vissza a zöldet kérő gomb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákóczi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nánási úton hiányzó zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Nánási út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére