Megoldásra vár

Szokásos szeméttenger

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.07.19.
A bejelentő visszajelzése:
Nem tudom mikor készült az adott fotó, de ezeket most fotóztam. (csatolva)

---
FRISSÍTÉS 2022.07.19.
BKK válasza:
a bejelentésben szereplő területen rendszeresen takarítanak. Ezt alátámasztva a Társaság két fényképet is csatolt.

---
Tudom-tudom, a BKK/BKV megbízott vállalkozója takarítja a területet, de senki nem tudja pontosan mikor és azt sem, hogy ellenőrzi-e valaki a munkát vagy csak kifizetik érte a pénzt. Továbbra is érthetetlen, hogy miért nincs fotós dokumentáció a takarítás előtt-után, mert abból látni lehetne, hogy kb milyen munkát végeznek. Ez nem egy nap alatt odakerült szemét továbbra is. Ha meg ismerik a terület szennyezettségét, miért nem takarítják gyakrabban?

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Kőbányai út / Könyves Kálmán körút

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0025684-004/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00103788

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük az észrevételét, amellyel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy a BKV Zrt. a korábba...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "Tudom-tudom, a BKK/BKV megbízott vállalkozója takarítja a területet, de senki nem tudja pontosan mikor és azt sem, hogy ellenőrzi-e valaki a munkát vagy csak kifizetik érte a pénzt. Továbbra is érthetetlen, hogy miért nincs fotós dokumentáció a takarítás előtt-után, mert abból látni lehetne, hogy kb milyen munkát végezne...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem tudom mikor készült az adott fotó, de ezeket most fotóztam.
  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/00025684-01/2022
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00103788

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük az észrevételét, amellyel kapcsolatban a BKV Zrt. hivatalos állásfoglalásában arró
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra is hullámzik a szeméttenger…
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Koszos megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Vajda Péter utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Töménytelen mennyiségű szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Veres Zoltán
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kőbányai út / Könyves Kálmán körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Galambok szarnak az automatára

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Békásmegyer (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére