Megoldatlan

Elektromos autó töltőpont nem működik

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2023.11.01.
A Bejelentő visszajelzése:

"Semmi változás."

----

FRISSÍTÉS: 2023.06.26
A bejelentő visszajelzése:

,,Semmi változás."

----

Gondoltam, így másfél év után újra bejelentem, mert valahogy másfél év alatt nem történt változás.

https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/83842/nem-uzemelnek-a-toltok

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Pünkösdfürdő u. 52-54

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Penny Market válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Köszönjük ismételt megkeresését.

    Ezúton tájékoztatjuk Önt, hogy válaszunkat korábban megküldtük, melyet ismételten csatolunk Önnek, szíves tájékoztatásul.

    Amennyiben további
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Penny Market

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023.06.26 A bejelentő visszajelzése: ,,Semmi változás." ---- Gondoltam, így másfél év után újra bejelentem, mert valahogy másfél év alatt nem történt változás. https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/83842/nem-uzemelnek-a-toltok"-ról "FRISSÍTÉS: 2023.11.01. A Bejelentő visszajelzése: "Semmi v...

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi változás.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Penny Market válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Köszönjük, hogy megtisztelte bizalmával társaságunkat.

    Ezúton tájékoztatjuk Önt, hogy az e-töltők beszerelése, üzembehelyezése folyamatos, az egyes üzleteket érintő tervekről
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Penny Market

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "Gondoltam, így másfél év után újra bejelentem, mert valahogy másfél év alatt nem történt változás. https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/83842/nem-uzemelnek-a-toltok"-ról "FRISSÍTÉS: 2023.06.26 A bejelentő visszajelzése: ,,Semmi változás." ---- Gondoltam, így másfél év után újra bejelentem, mert valahogy másf...

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi változás.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem üzemel
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig nem helyezték üzembe.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Penny Market válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!
    Köszönjük, hogy megtisztelte bizalmával társaságunkat.

    Ezúton tájékoztatjuk Önt, hogy az e-töltők beszerelése, üzembehelyezése folyamatos, az egyes üzleteket érintő tervekről
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Penny Market

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére