Megoldásra vár

Elmozdult KRESZ tábla

A XIII. kerület Visegrádi utca és Radnóti Miklós utca kereszteződésében elmozdult egy KRESZ tábla. Kérem tegyék helyre!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Visegrádi 19

Hozzászólások

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A jelzőtábla helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalom
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Varga Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére