Megoldott

Kopott fedél

FRISSÍTÉS 2022.06.22.:
Budapest Közút válasza:

A XIII. kerület, Váci út 33,B előtt található sérült, kopott fedlapot nem a Forgalomtechnikáé.
A fedlapon látható feliraton a DIGI felirat látható.
---------------

Kopott a fedél

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 33b

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A fedlap a DIGI-é. Cseréltük.

    Üdvözlettel

    Bocsi Attila
    Területi Vezető

    DIGI Kft.
    Bp.VI.-XIII.kerület
    Mobil: +36 709846830
    E-mail: attila.bocsi@digi.co.hu

    From: Kovács Zsolt
    S
    ...
  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy az DIGI Kft. ügyfélszolgálatához fordult. "Új bejelentés - JAROKELO-BUDAPEST-00103765" tárgyú elektronikus levele megérkezett hozzánk, melyet [4095234] azonosítószám...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés leírását "Kopott a fedél"-ról "FRISSÍTÉS 2022.06.22.: Budapest Közút válasza: A XIII. kerület, Váci út 33,B előtt található sérült, kopott fedlapot nem a Forgalomtechnikáé. A fedlapon látható feliraton a DIGI felirat látható. --------------- Kopott a fedél"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "DIGI"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIII. kerület, Váci út 33,B előtt található sérült, kopott fedlapot nem a Forgalomtechnikáé.
    A fedlapon látható feliraton a DIGI felirat látható.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fedél kiáll a járdából

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Kárpát utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére