Megoldásra vár

Elfordult tábla

Elfordult a tábla a sarkon.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Tihamér utca

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A jelzőtábla oszlop helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Fo
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felfestés hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Széles Ildi
    Illetékes: Budapest Közút
    Hungária körút (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Újra kitört poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Utász utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére