Válaszra vár

gépjármű forduló beparkolása

Anonim Járókelő

Minden szabály annyit ér, amennyit betartatnak belőle. Ebben a XII. kerület nem jár élen, így a Törpe utca végén a gépjármű fordulót rendszeresen beparkolják. A megállni tilos tábla itt sem sokat ér ezek szerint. Aztán ha az ember megfordulna a kocsijával, oldja meg valahogy.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Kiss János altábornagy u. 51

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam az illetékes szakirodának.

    Üdvözlettel:
    Molnár Viktória

    2022. jún. 17. dátummal, 20:21 időpontban Jarokelo.hu írta:

    
    Tis
    ...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megállni tilos

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Tartsay Vilmos utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Garázskijáratban parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Komócsy utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére