Megoldott

kiegészítő tábla

A Móricz Zsigmond körtéren az "íves házak" előtti megállni tilos tábla alatt van kinn ez a "tábla".
Melyik február 3-án lenne érvényes? Amúgy érvényes-e egy laminált papír, mint KRESZ-tábla?

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budapest

Hozzászólások

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Leszedték a táblákat, visszaállt az eredeti forgalmi rend.
  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem le kellene szedni ezt a nem szabványos táblát és ennyi. A köztereseknek pedig el kellene kezdeni büntetni az ott parkolókat.
  • Dániel Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldott? :-o
    Ez a tábla semmilyen szabványnak nem felel meg, nem egyértelmű. Ennek ellenére a közútkezelő ilyen választ ad, és ez megoldott?
    Ez amúgy úgy érdekes, hogy a laminált papír nélkül önma...
  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A megállási tilalom az Október 23-a utca – Irinyi József utca felújítása miatt ezen az útvonalon közlekedő terelt autóbuszok közlekedését hivatott segíteni. A tárgyi munka a taval
    ...
  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt én is néztem, köszi, hogy bejelentetted. Az utca elején, a Bartók sarkánál is van egy ilyen.

    Idén februárban tették ki, korábban egy kb. 15 méteres korlátozó kiegészítő tábla (gondolom, a befordu...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Dániel Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére