Megoldott

Graffitis megálló

Anonim Járókelő

Kérem takarítsák le a graffitiket! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Örs vezér tere M+H

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0025465-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00103745

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük a megkeresését, amellyel kapcsolatban a BKV Zrt. hivatalos állásfoglalásában
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Opera, földalatti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K. Sándor
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Opera (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére