Megoldott

Útburkolati jelek hiánya

Anonim Járókelő

Tavaly felújított út egy részén hiányos az útburkolati jel!

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Kopjafák tere

Hozzászólások

  • B-F. Tamara lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva!
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő útburkolati jelek pótlását az idei évi útburkolati jel felújítási listában szerepeltetni fogjuk.
    A megvalósításig szíves türe
    ...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlés-veszélyes tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Topánka utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kidöntött KRESZ tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: Budapest Közút
    Orsolya utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére