Megoldott

Gyengeáramú elosztó

FRISSÍTÉS: 2022.06.26.
Telekom válasza:
"Nem Magyar Telekom tulajdonú hálózati elem."
-----------------------------------------
FRISSÍTÉS: 2022.06.25.
E.ON válasza:
"A tárgyi bejelentést Társaságunk megvizsgálta és megállapította, hogy az Önök által említett berendezés (szekrény) nem az elosztóhálózat része, nem Társaságunk tulajdona.

Az alábbi megkereséssel kapcsolatban ajánljuk az üzemeltetésben illetékes Távközlési Szolgáltató szakterületét felkeresni szíveskedjenek."
----------------------
Nyitva van a képeken látható gyengeáramú elosztó.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Hock János u. 9

Hozzászólások

  • Vodafone válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Fodor Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma megoldására került. Ma zárva találtam a szekrényt. Köszi az eddigi fáradozást.
  • Fábián Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha még nyitott a szekrény, kérném a bejelentőt, hogy a tartalmát fotózza le belül, úgy talán meg lehet állapítani kié.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Vodafone"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő elektromos szekrényt nem a Budapest Közút zrt. üzemelteti.
    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság

    e-mail: budapestkozut@budapes...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2022.06.26. Telekom válasza: "Nem Magyar Telekom tulajdonú hálózati elem." ---------------------- Nyitva van a képeken látható gyengeáramú elosztó."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.06.26. Telekom válasza: "Nem Magyar Telekom tulajdonú hálózati elem." ----------------------------------------- FRISSÍTÉS: 2022.06.25. E.ON ...

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "Nyitva van a képeken látható gyengeáramú elosztó."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.06.26. Telekom válasza: "Nem Magyar Telekom tulajdonú hálózati elem." ---------------------- Nyitva van a képeken látható gyengeáramú elosztó."-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdonú hálózati elem.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyiratszáma: 6301700/DSOHCSOMU/286119/2022/H

    Ügyfélkapcsolat száma: 100054019009

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésére az alábbi tájékoztatást adjuk:

    Köszönjük, hogy kérésükke
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "E.ON"-ra.

  • Fodor Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányos UPC fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Vodafone
    Rozgonyi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Vodafone
    Kökörcsin utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Beesett aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Vodafone
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére