Megoldott

bokakitörő luk

Anonim Járókelő

A járda közepén akkora luk tátong, amibe épp belecsusszanhat az ember lábfeje, ha nincs résen.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Izabella u. 83

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő,

    A bejelentés alapján területileg illetékes kollégáink javították a
    problémát.

    Köszönjük az együttműködésüket!

    On Sun 2022. Jun 19 13:17:05, budapest@jarokelo.hu wrote:
    > Tis
    ...
  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy az DIGI Kft. ügyfélszolgálatához fordult. "Új bejelentés - JAROKELO-BUDAPEST-00103739" tárgyú elektronikus levele megérkezett hozzánk, melyet [4094186] azonosítószám...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "DIGI"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Közművek"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Tájékoztatunk, hogy az általad tett 107377047 bejelentés vizsgálata a következő eredménnyel zárult:
    Nem Telekom tulajdon
    Hiba észlelésének helye: 1064 Budape
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Összefirkálták :)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: DIGI
    Béke tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Közműakna-fedél sérült

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Baross utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Széttört beton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Cirmos sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére