Megoldott

Graffiti

Anonim Járókelő

Graffitis menetrend. Kérem takarítsák le! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Medgyessy Ferenc utca

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0025578/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00103737

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük az észrevételét, amellyel kapcsolatban a BKV Zrt. hivatalos állásfoglalásában arr...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bogdáni út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére