Megoldásra vár

Dől a tábla

Tisztelt Illetékes!

A Révay utca 3. előtt eléggé megdőlt a képen látható tábla. Kérem javítsák. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Révay u. 3

Hozzászólások

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A jelzőtábla oszlop helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    F
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Felesleges tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: Budapest Közút
    Nyugati pályaudvar M (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Eltünt közlekedési tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    1065 Budapest, Podmaniczky u. Hungary Bahirdar Airport Road, Ethiopia (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére