Megoldásra vár

Beszakadt járda

Tisztelt Illetékes!

A Tahi utca 71. előtt beszakadt a járda az épület tövében. Kérem javítsák. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Tahi u. 71

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    a válaszomnak ez a helyes azonosítója

    köszönöm

    Karácsonyi Magdolna
    aljegyző
    POLGÁRMESTERI HIVATAL
    Szociális és Köznevelési Osztály
    1139 Budapest, Béke tér 1.
    tel.: 061-452-4
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ra.

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadó járda

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Szent László út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kiálló fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Balzac utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére