Megoldott

Lecsúszott táblák

A tűzcsapjelző tábla és az elzáró csapot jelző tábla az oszlopról lecsúszott.

Probléma helyszíne
Budapest 0303-Bécsi út - Óbudai Egyetem

Hozzászólások

  • Rózsa Ábel lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 103726 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest III.
    ...
  • Bánkuti Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Sosem értettem, hogy több ezer forintos jelzőtáblákat miért raknak fel sokszor kábelkötegelővel. Hasonló sufnituning, mind a BDK oszlopokon a szerelőnyílások "pótlása".
  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Rózsa Ábel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Tűzcsap probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Csőtörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Vadőr utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére